Találkozó nők bourges, Remek játékkal másodszor is legyőzte a Sopron a Bourges-t – WBASKET

Remek játékkal másodszor is legyőzte a Sopron a Bourges-t

Szóljon hozzá Ön is!

Még senki sem szólt hozzá. Legyen Ön az első!

ismerkedés szász- anhalt program társkereső

Noha a különbség nem lett túl nagy, végig kézben tartotta a Sopron a Bourges elleni mérkőzést, s győzelemmel nyitotta az elitsorozat csoportkörét. Noha a különbség nem lett túl nagy, végig kézben tartotta a Sopron a Bourges elleni mérkőzést Fotó: fiba. Mindkét évben tomboló nézők előtt léphetett pályára a házigazda, ezúttal azonban nem így alakult, a pandémia nehezen kezelhető terjedése miatt hozott korlátozások nem tették lehetővé, hogy szurkolókat fogadjon a Novomatic Aréna a francia Bourges Basket elleni összecsapáson, az Euroliga D-csoportjának nyitó mérkőzésén.

Palotai Barnabás A házigazda Sopron a sorozat háromszoros győztesével, a francia Bourges-zsal csapott össze a Novomatic Arénában. Nem mondhatni, hogy túlságosan eseménydúsan zajlott a nap az óriáskaranténban.

A soproni buborékrendszerben a három csapatnak a szintén francia Basket Landes a harmadik, a Galatasaraynak Törökországban kellett maradnia otthont adó hotel teljes területén mindenkinek maszkot kell viselnie — ez alól csak az étkezőasztal és a saját szoba képez kivételt —, furcsa volt tehát a kosárlabdázók arcát a maga valójában látni. A soproniakat azért jól ismerhettük, igaz, a Határ Bernadettet helyettesítő amerikai-montenegrói Glory Johnson első mérkőzését játszhatta zöld-sárga mezben, s könnyen lehet, hogy a pénteki találkozó után már soha többet nem ölti fel.

A műsorközlő megszokásból vagy a hagyományőrzés nemes céljából köszöntötte a publikumot fél órával a kezdés előtt, azonban csak néhány molinó és annál több embereket ábrázoló lelátói rajz tudott volna tapsolni — ezt objektív okokból nem tehették meg.

női keresek kis tűzoltó bobo dioulasso singles wermelskirchen

A Bourges eleinte folyamatosan legjobbját, Alexia Chartereau-t próbálta megjátszani a labdával, de ez nem bizonyult eredményes taktikának.

Bár a támadójáték a mieink oldalán sem működött zökkenőmentesen, a védekezés remekül szuperált, találkozó nők bourges jól ítélte meg Gáspár mester, hogy ebben a szegmensben dőlhet el a csata. Johnson lelkesen rákiáltott a rivális távoli dobóira, ha éppen egy ütemmel elkésett.

egyetlen melk ingyenes muszlim társkereső fizetés nélkül

Egyszer aztán totálisan lemaradt Isabelle Yacoubouról, aki — nem először — kihagyta a tiszta ziccert, ám így társkereső férfi gazdag toulouse próbálkozhatott, sikerrel. A félidei 34—es soproni előny nem volt vaskos, mégis megnyugtatónak tetszett, mert a Bourges-ból hiányzott az átütőerő és a meccsnyerő gyilkos ösztön.

fiatal nemzetközi társkereső társkereső nők widows algéria

Ennek ellenére nyolc perccel a vége előtt átvette a vezetést a pályaválasztó vendégegyüttes 51—50ám Tina Krajisnik azonnal négy ponttal válaszolt. January is remekül dobott távolról, találkozó nők bourges, képtelen volt hibázni, mellette Williams vitte még a prímet.

Sopron Basket - Bourges Basket,Euroliga, 4. A magyar csapat a hétfői játéknapon bebiztosította helyét Európa legjobb nyolc gárdája között. Tina Krajisnik és Elin Eldebrink kosárváltásával indult a bourges-i Euroliga buborék magyar szempontból nyitó találkozója. Az első percekben fej-fej mellett haladtak a csapatok.

Uralta az összecsapást a Sopron Basket, nem lehetett megtörni, ennek köszönhetően győzelemmel abszolválta első csoportmérkőzését — folytatás pénteken.